Wyniki CEPC 2009

07.11.2009

Wyniki konkursu Central European Programming Contest '09 i składy 10 pierwszych drużyn.

Obok drużyn studentów z krajów Europy Środkowej udział poza konkursem wzięły zaproszone drużyny licealistów.

Oto ostateczny ranking:


10 pierwszych drużyn

  1. Warsaw Owls 09 / University of Warsaw:
    1. Karol Kurach,
    2. Krzysztof Pawłowski,
    3. Michał Pilipczuk
  2. UWr1 / University of Wroclaw:
    1. Władysław Kwaśnicki,
    2. Paweł Pająk,
    3. Przemysław Uznański
  3. Jagiellonian Offspring Jagiellonian University In Krakow:
    1. Jakub Adamek,
    2. Michał Bejda,
    3. Adam Polak
  4. Warsaw Eagles 09 / University of Warsaw:
    1. Piotr Niedźwiedź,
    2. Jakub Łącki,
    3. Wojciech Śmietanka
  5. Warsaw Hawks 09 / University of Warsaw:
    1. Marcin Andrychowicz,
    2. Tomasz Kulczyński,
    3. Piotr Mikulski,
  6. PUT 2 / Poznan University of Technology:
    1. Adam Gawarkiewicz,
    2. Sławomir Wałkowski,
    3. Tomasz Zurkowski
  7. Comenius UI / Comenius University:
    1. Vladimír Boža,
    2. Peter Fulla,
    3. Peter Perešíni
  8. AGH-UST 1 / AGH University of Science and Technology:
    1. Daniel Czajka,
    2. Krzyś Magiera,
    3. Marcin Jacek Skotniczny
  9. UWr4 / University of Wroclaw:
    1. Marcin Babij,
    2. Elżbieta Dłutowska,
    3. Tomek Gogacz
  10. UWr2 / University of Wroclaw:
    1. Tomasz Górzny,
    2. Rafał Sokołowski,
    3. Krzysztof Templin

Zaproszone drużyny licealistów

    • III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
    • Jakub Pachocki
    • Dawid Dąbrowski
    • Szymon Sidor
    • V LO im. Augusta Witkowskiego, Kraków
    • Grzegorz Guśpiel
    • Igor Adamski
    • Michał Zgliczyński
    • I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
    • Michał Makarewicz
    • Łukasz Jocz
    • Adrian Jaskółka
    • XIV LO im. Stanisława Staszica, Warszawa
    • Bartek Gajewski
    • Michał Adamczyk
    • Maciej Matraszek
    • VI LO im. J.J. Śniadeckich, Bydgoszcz
    • Aleksander Kramarz
    • Maciej Borsz
    • Mateusz Piecuch
    • I LO im. Tadeusza Kościuszki, Legnica
    • Łukasz Hanuszczak
    • Michał Flendrich
    • Adam Laskowski
    • Dream team
    • Jakub Sygnowski
    • Norbert Gregorek
    • Damian Orlef
    • XIV LO im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
    • Bartosz Dudek
    • Maciej Szeptuch
    • Krzysztof Król
    • III LO Wrocław
    • Wojciech Kozaczewski
    • Grzegorz Głuch
    • Michał Łowicki

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com