Rankingi

22.11.2010

Rankingi:

 

Ranking rundy dwudziestej czwartej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej czwartej w kategorii Basic został Piotr Bejda.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej czwartej w kategorii Hard został Damian Straszak.

 

 

Ranking rundy dwudziestej trzeciej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej trzeciej w kategorii Basic został Paweł Michalak.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej trzeciej w kategorii Hard został Kamil Dębowski.


 

Ranking rundy dwudziestej drugiej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej drugiej w kategorii Basic został Witold Długosz.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej drugiej w kategorii Hard został Kamil Dębowski.


 

Ranking rundy dwudziestej pierwszej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej pierwszej w kategorii Basic został Paweł Michalak.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej pierwszej w kategorii Hard został Adam Kunysz.


Ranking rundy dwudziestej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej w kategorii Basic został Wojciech Szałapski.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwudziestej w kategorii Hard został Adam Kunysz.


Ranking rundy dziewiętnastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie dziewiętnastej w kategorii Basic został Krzysztof Drab.

Mistrzem tygodnia po rundzie dziewiętnastej w kategorii Hard został Damian Straszak.


Ranking rundy osiemnastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie osiemnastej w kategorii Basic został Kamil Dębowski.

Mistrzem tygodnia po rundzie osiemnastej w kategorii Hard został Witold Długosz.

 

 

Ranking rundy siedemnastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie siedemnastej w kategorii Basic został Wojtek Nadara.

Mistrzem tygodnia po rundzie siedemnastej w kategorii Hard został Damian Straszak.

 

 

Ranking rundy szesnastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

 

Mistrzem tygodnia po rundzie szesnastej w kategorii Basic został Wojtek Nadara.

Mistrzem tygodnia po rundzie szesnastej w kategorii Hard został Kamil Dębowski.

 

 

Ranking rundy piętnastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

 

Mistrzem tygodnia po rundzie piętnastej w kategorii Basic został Wojtek Nadara.

Mistrzem tygodnia po rundzie piętnastej w kategorii Hard został Damian Straszak.

 

 

Ranking rundy czternastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

 

Mistrzem tygodnia po rundzie czternastej w kategorii Basic został Witold Długosz.

Mistrzem tygodnia po rundzie czternastej w kategorii Hard został Damian Straszak.

 

 

Ranking rundy trzynastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

 

Mistrzem tygodnia po rundzie trzynastej w kategorii Basic został Damian Straszak.

Mistrzem tygodnia po rundzie trzynastej w kategorii Hard został Witold Długosz.

 

 

Ranking rundy dwunastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie dwunastej w kategorii Basic został Arek Wróbel.

Mistrzem tygodnia po rundzie dwunastej w kategorii Hard został Marcin Karpiński.

 

 

Ranking rundy jedenastej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie jedenastej w kategorii Basic został Kamil Dębowski.

Mistrzem tygodnia po rundzie jedenastej w kategorii Hard został Bartosz Tarnawski.

 

 

Ranking rundy dziesiątej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie dziesiątej w kategorii Basic został Kamil Dębowski.

Mistrzem tygodnia po rundzie dziesiątej w kategorii Hard został Piotr Bejda.

 

 

Ranking rundy dziewiątej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie dziewiątej w kategorii Basic został Piotr Bejda

Mistrzem tygodnia po rundzie dziewiątej w kategorii Hard ponownie został Kamil Dębowski.

 

 

Ranking rundy ósmej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie ósmej w kategorii Basic został Maciej Kisiel

Mistrzem tygodnia po rundzie ósmej w kategorii Hard został Kamil Dębowski

 

 

Ranking rundy siódmej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie siódmej w kategorii Basic został Kamil Dębowski

Mistrzem tygodnia po rundzie siódmej w kategorii Hard został Maciej Kisiel

 

 

Ranking rundy szóstej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie szóstej w kategorii Basic został Arek Wróbel

Mistrzem tygodnia po rundzie szóstej w kategorii Hard został Krzysztof Pszeniczny

 

 

Ranking rundy piątej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie piątej w kategorii Basic został Łukasz Odzioba

Mistrzem tygodnia po rundzie piątej w kategorii Hard został Przemysław Derengowski


 

Ranking rundy czwartej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie czwartej w kategorii Basic został Piotr Bejda

Mistrzem tygodnia po rundzie czwartej w kategorii Hard został Damian Straszak

 

Ranking rundy trzeciej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie trzeciej w kategorii Basic został Arek Wróbel

Mistrzem tygodnia po rundzie trzeciej w kategorii Hard został Damian Straszak

 

 

Ranking rundy drugiej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie drugiej w kategorii Basic został Piotr Bejda

Mistrzem tygodnia po rundzie drugiej w kategorii Hard został Maciej Szeptuch

Gratulujemy!!!

 

Ranking rundy pierwszej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

Mistrzem tygodnia po rundzie pierwszej w kategorii Basic został Przemek Komosa

Mistrzem tygodnia po rundzie pierwszej w kategorii Hard został Przemysław Derengowski

(Mistrzem kategorii Basic zostaje pierwsza osoba z rankingu poza mistrzem kategorii hard)

 

Gratulujemy!!!

Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami z 2 rundy zawodów!

 

 

 

Ranking rundy próbnej:

Ranking kategorii Basic  

Ranking kategorii Hard

Ranking kategorii Basic+Hard

 

Mistrzem tygodnia po rundzie próbnej w kategorii Basic został Przemek Komosa

Mistrzem tygodnia po rundzie próbnej w kategorii Hard został Przemek Komosa

 

 

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com