Działy
Aktualności
Forum
Artykuły
Języki programowania
Tworzenie gier
Grafika i przetwarzanie obrazu
Kryptografia i bezpieczeństwo
Fundamenty informatyki
Teoria grafów
Muzyka i dźwięk
Różne
Algorytmika
Ulubione zadania mistrzów
Mistrzowie
Zostań zawodnikiem
Dla zawodników
Zadania
Konkursy
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
Zadanie tygodnia
Aktualności
Zadania
Archiwum zadań
Nagrody
Rankingi rund
Rankingi zbiorcze
Zasady
Forum/Pytania
ScriptCraft '10
Spot
HotSpot '11
Aktualności
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
SpringSpot '11
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
CoolSpot '11
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
FallSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
HotSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
SpringSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Dobre rady
Regulamin
CoolSpot '10
Aktualności
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
FallSpot '09
Ogłoszenia
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
Dobre rady
Konkurs testowy
Aktualności
Zadania
Wyniki
Omówienia i testy
Regulamin
SKI
SKI '10
Aktualności
Zadania
Rankingi
Słowo od organizatorów
Regulamin
Nagrody
Dobre rady
Forum / Pytania
SKI '09
CEPC
Post-CERC'10
CERC10
CEPC09
Zajęcia w szkołach
2010/2011
2009/2010
LO3
Informatyka i Ty
O portalu
Autorzy
Mapa portalu
Dydaktyka
Kurs Moodle
Ranking kategorii Basic+Hard (runda 10)
14.02.2011
Pozycja
Imię i nazwisko
Wynik
Czas
Armata
Gra na grafie2
1
Piotr Bejda
20
107:48:16
10
10
2
Bartek Dudek
18
149:34:01
10
8
3
Kamil Dębowski
18
159:23:43
10
8
4
Przemysław Derengowski
17
158:16:17
10
7
5
Tomasz Kotarski
10
06:56:43
10
6
Arek Wróbel
10
07:24:35
10
7
Krzysztof Kiljan
10
15:14:34
10
8
Łukasz Hryniuk
10
15:21:48
10
9
Marek Szukalski
10
16:11:06
10
10
Jakub Gąsiewski
10
59:04:40
10
11
Jakub Leszczak
10
74:30:42
10
12
Krzysztof Cirocki
10
86:27:12
10
13
Marcin Karpinski
10
109:33:07
10
14
Michał Zezyk
10
112:10:16
10
15
Konrad Cichy
10
125:49:32
10
16
Maciej Foks
10
127:29:33
10
17
Mateusz Wasylkiewicz
10
131:29:27
10
18
Wojciech Szałapski
10
132:02:44
10
19
Michał Kliś
10
136:05:19
10
20
Mateusz Bartmański
8
38:32:10
8
21
Adam Tażyk
4
153:00:50
4
22
Tomasz Jan Drab
2
09:46:39
2
23
Mikołaj Motysek
2
101:16:08
2
Wersja do wydruku
Facebook
Twitter
Wykop
Blip
Śledzik
Logowanie
Polecane artykuły
Polecane aktywności
Marek Szykuła
ScriptCraft: RTS ze skryptami
Bartosz Dolecki
Smok: programowanie inaczej
Marek Szykuła
Bloki - gra logiczna
Polecane artykuły
Marcin Milewski
Platformówka - jak to się robi?
Mateusz Osowski
Własny silnik gry TPP
Maciej Piróg
Własny język programowania
Olgierd Humeńczuk
Arkanoid 3D krok po kroku
Krzysztof Kercz
Synteza mowy III: Finał
Adam Błaszkiewicz
DirectX: Labirynt 3D od podstaw
Marcin Bieńkowski
Krowa, las i eksploracja terenu
Opieka: Damian Rusak
Algorytmy: Zostań zawodnikiem
Szukaj
Wyszukiwanie w witrynie:
Copyright © 2008-2010
Wrocławski Portal Informatyczny
design:
rafalpolito.com