Autorzy

28.08.2009

Bartosz Dolecki

Urodzony w Kłodzku, gdzie skończył szkołę podstawową i gimnazjum. Właśnie w gimnazjum zaczęły kiełkować jego informatyczne zainteresowania. Idąc do wrocławskiego liceum miał już za sobą pierwsze wprawki w języku programowania Pascal.

28.08.2009

Krzysztof Dryś

Urodzony we Wrocławiu. Pod presją społeczeństwa porzucił plany zamieszkania w górach i poszedł na studia - nie żałuje. Brak gór na codzień rekompensuje sobie w wolnych chwilach, w przyszłości planuje przekroczyć granicę 5000 metrów n.p.m.

28.08.2009

Marcin Dublański

Szkołę podstawową skończył w Krośnie Odrzańskim, liceum - w Zielonej Górze. Po zdobyciu brązowego medalu na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej zamierzał studiować matematykę. Za radą kolegi ostatecznie wybrał informatykę na Uniwersytecie Wrocławskim.

28.08.2009

Jarosław Gomułka

Wrocławianin. Pomimo uroku rodzinnego miasta zainteresowany poznawaniem miejsc odległych - im bardziej, tym lepiej. W międzyczasie realizuje drugą ze swoich pasji, która zaprowadziła go na studia do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego (poleca każdemu! ;) )

28.08.2009

Olgierd Humeńczuk

W przeszłości chciał zostać maszynistą, strażakiem i muzykiem. Ostatecznie wybrał studia informatyczne na Uniwersytecie Wrocławskim, po których zdecydował się na pracę w zawodzie programisty. W wolnych chwilach gra na gitarze i realizuje pomysły z zakresu tworzenia gier komputerowych. 

14.02.2011

Wiktor Janas


  • Laureat II miejsca Olimpiady Informatycznej
  • I miejsce  na Dolnośląskich Zawodach w Programowaniu Zespołowym'2008 w kategorii szkół średnich (w zespole z Krzysztofem Nowickim i Krzysztofem Pieprzakiem)
  • chyba wysokie miejsce na SKI :-)
  • II miejsce w zawodach lszkół średnich towarzyszących CEPC'2008 (w zespole z Anną Piekarską i Krzysztofem Królem)

 

Inna osiągnięcia:

28.08.2009

Michał Karpiński

Pochodzi z Chojnowa, chociaż urodził się we Wrocławiu. Po latach wrócił do stolicy Dolnego Śląska aby na Uniwerstecie Wrocławskim studiowac informatykę, co planował od wczesnej młodości.

28.08.2009

Krzysztof Kercz

Sam siebie nazywa humanistą. Ceni piękno w różnych postaciach: poezji, muzyki, przyrody. Po trzech latach studiowania informatyki potrzeba urozmaicenia skłoniła go do rozpoczęcia równoległych studiów na filologii polskiej. 

28.08.2009

Robert Kraus

Pochodzi z Wałbrzycha. Studia matematyczne zamienił na informatyczne. Klasę kontrabasu zamienił na klasę wiolonczeli. W życiu najbardziej brakuje mu czasu na realizację wszystkich wartych uwagi planów. 

28.08.2009

Agata Murawska

W połowie drogi do studiowania filologii polskiej zmieniła zdanie, i wybrała informatykę. Studia na Uniwersytecie Wrocławskim urozmaica sobie wakacyjnymi wycieczkami do krajów byłej Jugosławii.

28.08.2009

Rafał Nowak

Zanim trafił na studia informatyczne uczył się w VII Liceum Ogólnokształcącym w Opolu. Obecnie pracownik Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

28.08.2009

Paweł Pająk

Urodzony w Legnicy. Chciał zostać - kolejno - sprzedawcą soków, lekarzem, chemikiem, matematykiem i inwestorem giełdowym. W efekcie studiuje informatykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Wierzy, że jest ciągle młody i nie wie co tak naprawdę chce robić w życiu.

28.08.2009

Przemysław Pietrzkiewicz

Niedoszły student dziennikarstwa, w 1/6 inżynier, aktualnie studiujący informatykę na Uniwersytecie Wrocławskim (gdzie chyba zostanie na dłużej). Jako software developer w firmie Future Processing zajmuje się algorytmami przetwarzania obrazu.

28.08.2009

Rafał Polito

Pochodzi z Chojnowa. W młodości interesowało go projektowanie samochodów i animacja 3D. Do tych zainteresowań wkrótce doszły kolejne, pokrewne -  projektowanie stron internetowych, rysunek i DTP. Dziś jest grafikiem z zamiłowania, wkrótce zapewne także z zawodu.

28.08.2009

Damian Rusak

Student informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Na studia przyjechał z Legnicy. Plany na przyszłość jeszcze się precyzują, na pewno jednak będą związane z informatyką.

28.08.2009

Filip Sieczkowski

Urodzony we Wrocławiu, absolwent tutejszego XIV LO. Po pewnych perypetiach trafił do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie powoli przymierza się do zakończenia studiów magisterskich. W chwilach wolnych od nauki grywa na gitarze i żegluje.

28.08.2009

Marek Szykuła

Student informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim, na codzień pochłonięty realizacją projektów z różnych, mniej lub bardziej informatycznych dziedzin. Utalentowany twórca interaktywnych apletów.

28.08.2009

dr Paweł Woźny

Pracownik Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, zajmuje się zastosowaniem funkcji specjalnych w grafice komputerowej i metodach numerycznych.

28.08.2009

Łukasz Zatorski

Postawił na uniwersytecką informatykę w swoim rodzinnym mieście - Wrocławiu, gdzie stara się łączyć przyjemność z solidnymi studiami. W chwilach wolnych od programowania i algorytmiki organizuje obozy pod namiotami dla uzdolnionej młodzieży.

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com