Aktualności

19.04.2011

Losowanie nagród po trzeciej rundzie

Maszyna losująca przyznała nagrody-niespodzianki (niespodzianką jest to, czy nagrodą będzie pendrive czy koszulka) następującym uczestnikom:

  • Anna Szybalska
  • Agnieszka Dudek

Gratulujemy!

17.04.2011

Koniec trzeciej rundy

Właśnie zakończyła się ostatnia runda konkursu. O 22 udostępnimy wyniki indywidualne, a tymczasem zapraszamy do dyskusji rozwiązań na Forum.

Ranking końcowy zostanie ogłoszony o godzinie 12 we wtorek.

16.04.2011

Losowanie nagród po drugiej rundzie

Maszyna losująca przyznała nagrody-niespodzianki (niespodzianką jest to, czy nagrodą będzie pendrive czy koszulka) następującym uczestnikom:

  • Tobiasz Oleś
  • Jakub Kaliński
Gratulujemy!
16.04.2011

Rankingi po drugiej rundzie

Opublikowaliśmy rankingi po drugiej rundzie konkursu. Zachęcamy do dalszego śledzenia Aktualności - o godzinie 16 rozlosujemy wśród uczestników pierwszej rundy dwie nagrody-niespodzianki.

15.04.2011

Koniec drugiej rundy

Właśnie zakończyła się druga runda konkursu. O 22 udostępnimy wyniki indywidualne, jutro o godzinie 12 ranking rundy, a tymczasem zapraszamy do dyskusji rozwiązań na Forum.

15.04.2011

Ruszyła trzecia runda!

Właśnie rozpoczęła się finałowa runda konkursu. Zapraszamy do rozwiązywania ostatnich czterech zadań i przypominamy, że rozwiązania zadań z drugiej rundy można zgłaszać do godziny 18.

14.04.2011

Losowanie nagród po pierwszej rundzie

Maszyna losująca przyznała nagrody-niespodzianki (niespodzianką jest to, czy nagrodą będzie pendrive czy koszulka) następującym uczestnikom:

  • Przemysław Rząd
  • Michał Bloch
Gratulujemy!
14.04.2011

Rankingi po pierwszej rundzie

Opublikowaliśmy rankingi po pierwszej rundzie konkursu. Zachęcamy do dalszego śledzenia Aktualności - o godzinie 16 rozlosujemy wśród uczestników pierwszej rundy dwie nagrody-niespodzianki.

13.04.2011

Testy do zadań pierwszej rundy

Opublikowaliśmy wyniki indywidualne zadań z pierwszej rundy. Testy użyte do oceny rozwiązań są już dostępne na stronie za zadaniami.

13.04.2011

Koniec pierwszej rundy

Właśnie zakończyła się pierwsza runda konkursu. O 22 udostępnimy wyniki indywidualne, jutro o godzinie 12 ranking rundy, a tymczasem zapraszamy do dyskusji rozwiązań na Forum.

13.04.2011

Ruszyła druga runda!

Właśnie rozpoczęła się druga runda konkursu. Zapraszamy do rozwiązywania kolejnych czterech zadań i przypominamy, że rozwiązania zadań z pierwszej rundy można zgłaszać do godziny 18.

12.04.2011

Zwiększony limit pamięci dla zadania Architektura niezależna

Limit pamięci dla zadania Architektura niezależna został zwiększony do 128 megabajtów.

11.04.2011

Niech wygra najlepszy / najlepsza !

Właśnie rozpoczęła się pierwsza runda konkursowa. W tej rundzie przygotowaliśmy trzy zadania; zgodnie z terminarzem zawodów czekamy na rozwiązania do godziny 18 w środę. Powodzenia i udanej zabawy!

10.04.2011

Koniec rundy próbnej!

Właśnie zakończyła się runda próbna. Wyniki oceny zgłoszeń są już widoczne na stronach poszczególnych zadań. Dziękujemy za pomoc w przetestowaniu systemu i prosimy o zgłaszanie ewentualnych niejasności. Zapraszamy do udziału w pierwszej rundzie konkursowej, która zgodnie z terminarzem konkursu rozpoczyna się już jutro o godzinie 6:00.

08.04.2011

Ruszyła runda próbna!

Właśnie rozpoczęła się próbna runda tegorocznego SpringSpota - zapraszamy do rozwiązania odwrotnych wersji dwóch bardzo znanych problemów.

W razie wątpliwości zapraszamy na Forum konkursu, gdzie w poddziale Pytania można poprosić Jury o wyjaśnienia, a w dziale głównym wymienić się uwagami z pozostałymi uczestnikami.

04.04.2011

Nagrody w SpringSpocie

W wiosennej edycji konkursu Spot, postanowiliśmy zaoferować zawodnikom tematyczny zestaw nagród - wszystkie nagrody są grami planszowymi, karcianymi lub towarzyskimi. Licząc się ze zróżnicowanym gustem uczestników konkursu, każdej nagrodzonej osobie zaproponujemy wybór nagrody z puli kilku gier. Nagrody dostępne dla poszczególnych nagrodzonych miejsc są widoczne w prawej części stron konkursu.

19.04.2011

Bartek Dudek zwycięzcą konkursu SpringSpot 2011!

Zwycięzcą konkursu SpringSpot został uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, Bartek Dudek. Na podium znaleźli się także Paweł Michalak z III Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu oraz Michał Kownacki - także z XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Gratulujemy!

28.03.2011

Konkurs informatyczny SpringSpot - już 8 kwietnia!

W związku z nadejściem wiosny mamy niekłamaną przyjemność zaprosić wszystkich uczniów do startu w zawodach algorytmicznych SpringSpot. Tygodniowa rywalizacja będzie kolejną okazją do zdobycia konkursowego doświadczenia i atrakcyjnych upominków. Mamy nadzieję, że wśród startujących nie zabraknie ani stałych bywalców, ani nowych zawodników - wszystkich zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na odpowiedniej stronie.

Organizatorzy:

Wrocławski Portal Informatyczny Instytut Informatyki Uniwersytet Wrocławski Wrocław

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com