Działy
Aktualności
Forum
Artykuły
Języki programowania
Tworzenie gier
Grafika i przetwarzanie obrazu
Kryptografia i bezpieczeństwo
Fundamenty informatyki
Teoria grafów
Muzyka i dźwięk
Różne
Algorytmika
Ulubione zadania mistrzów
Mistrzowie
Zostań zawodnikiem
Dla zawodników
Zadania
Konkursy
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
Zadanie tygodnia
Aktualności
Zadania
Archiwum zadań
Nagrody
Rankingi rund
Rankingi zbiorcze
Zasady
Forum/Pytania
ScriptCraft '10
Spot
HotSpot '11
Aktualności
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
SpringSpot '11
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
CoolSpot '11
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
FallSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
HotSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Regulamin
SpringSpot '10
Aktualności
O konkursie
Zadania
Rankingi
Forum / Pytania
Dobre rady
Regulamin
CoolSpot '10
Aktualności
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
FallSpot '09
Ogłoszenia
O konkursie
Rankingi
Zadania
Forum / Pytania
Regulamin
Dobre rady
Konkurs testowy
Aktualności
Zadania
Wyniki
Omówienia i testy
Regulamin
SKI
SKI '10
Aktualności
Zadania
Rankingi
Słowo od organizatorów
Regulamin
Nagrody
Dobre rady
Forum / Pytania
SKI '09
CEPC
Post-CERC'10
CERC10
CEPC09
Zajęcia w szkołach
2010/2011
2009/2010
LO3
Informatyka i Ty
O portalu
Autorzy
Mapa portalu
Dydaktyka
Kurs Moodle
Ranking kategorii Basic+Hard (runda 18)
26.04.2011
Pozycja
Imię i nazwisko
Wynik
Czas
Wielkie piłki
Wyścigi
1
Witold Długosz
20
18:31:52
10
10
2
Damian Straszak
20
39:28:54
10
10
3
Michał Glapa
20
110:14:23
10
10
4
Przemysław Derengowski
20
159:22:24
10
10
5
Krzysztof Drab
19
101:46:15
10
9
6
Arek Wróbel
19
139:20:40
9
10
7
Piotr Bejda
17
160:56:22
7
10
8
Anna Dymek
16
133:32:24
6
10
9
Wojciech Szałapski
15
151:28:29
5
10
10
Kamil Dębowski
10
00:32:25
10
11
Jakub Leszczak
10
08:38:23
10
12
Adrian Borucki
10
09:14:38
10
13
Dariusz Sosnowski
10
36:49:42
10
14
Paweł Kura
10
111:04:05
10
15
Mateusz Wasylkiewicz
10
132:02:24
10
16
Aleksander Matusiak
10
156:42:22
10
17
Wojtek Nadara
10
159:10:20
10
18
Paweł Michalak
8
15:06:29
8
19
Rafał Stefański
5
82:15:15
5
20
Jakub Kaliński
3
12:03:04
3
Wersja do wydruku
Facebook
Twitter
Wykop
Blip
Śledzik
Logowanie
Polecane artykuły
Polecane aktywności
Marek Szykuła
ScriptCraft: RTS ze skryptami
Bartosz Dolecki
Smok: programowanie inaczej
Marek Szykuła
Bloki - gra logiczna
Polecane artykuły
Marcin Milewski
Platformówka - jak to się robi?
Mateusz Osowski
Własny silnik gry TPP
Maciej Piróg
Własny język programowania
Olgierd Humeńczuk
Arkanoid 3D krok po kroku
Krzysztof Kercz
Synteza mowy III: Finał
Adam Błaszkiewicz
DirectX: Labirynt 3D od podstaw
Marcin Bieńkowski
Krowa, las i eksploracja terenu
Opieka: Damian Rusak
Algorytmy: Zostań zawodnikiem
Szukaj
Wyszukiwanie w witrynie:
Copyright © 2008-2010
Wrocławski Portal Informatyczny
design:
rafalpolito.com