Wyniki konkursu Central European Programming Contest '09 i składy 10 pierwszych drużyn .
Obok drużyn studentów z krajów Europy Środkowej udział poza konkursem wzięły zaproszone drużyny licealistów.
Oto ostateczny ranking:
10 pierwszych drużyn
- Warsaw Owls 09 / University of Warsaw:
- Karol Kurach,
- Krzysztof Pawłowski,
- Michał Pilipczuk
- UWr1 / University of Wroclaw:
- Władysław Kwaśnicki,
- Paweł Pająk,
- Przemysław Uznański
- Jagiellonian Offspring Jagiellonian University In Krakow:
- Jakub Adamek,
- Michał Bejda,
- Adam Polak
- Warsaw Eagles 09 / University of Warsaw:
- Piotr Niedźwiedź,
- Jakub Łącki,
- Wojciech Śmietanka
- Warsaw Hawks 09 / University of Warsaw:
- Marcin Andrychowicz,
- Tomasz Kulczyński,
- Piotr Mikulski,
- PUT 2 / Poznan University of Technology:
- Adam Gawarkiewicz,
- Sławomir Wałkowski,
- Tomasz Zurkowski
- Comenius UI / Comenius University:
- Vladimír Boža,
- Peter Fulla,
- Peter Perešíni
- AGH-UST 1 / AGH University of Science and Technology:
- Daniel Czajka,
- Krzyś Magiera,
- Marcin Jacek Skotniczny
- UWr4 / University of Wroclaw:
- Marcin Babij,
- Elżbieta Dłutowska,
- Tomek Gogacz
- UWr2 / University of Wroclaw:
- Tomasz Górzny,
- Rafał Sokołowski,
- Krzysztof Templin
Zaproszone drużyny licealistów
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
- Jakub Pachocki
- Dawid Dąbrowski
- Szymon Sidor
V LO im. Augusta Witkowskiego, Kraków
- Grzegorz Guśpiel
- Igor Adamski
- Michał Zgliczyński
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
- Michał Makarewicz
- Łukasz Jocz
- Adrian Jaskółka
XIV LO im. Stanisława Staszica, Warszawa
- Bartek Gajewski
- Michał Adamczyk
- Maciej Matraszek
VI LO im. J.J. Śniadeckich, Bydgoszcz
- Aleksander Kramarz
- Maciej Borsz
- Mateusz Piecuch
I LO im. Tadeusza Kościuszki, Legnica
- Łukasz Hanuszczak
- Michał Flendrich
- Adam Laskowski
Dream team
- Jakub Sygnowski
- Norbert Gregorek
- Damian Orlef
XIV LO im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
- Bartosz Dudek
- Maciej Szeptuch
- Krzysztof Król
III LO Wrocław
- Wojciech Kozaczewski
- Grzegorz Głuch
- Michał Łowicki