Uniwersyteckie Zawody Informatyczne

12.01.2010

W najbliższą sobotę, 16. stycznia, odbędą się Otwarte Uniwersyteckie Zawody Informatyczne (UZI) organizowana przez UJ. Zawody będą rozgrywane w stylu ACM i skierowane są do studentów i licealistów.

Zawody odbędą się przez internet (chyba że ktoś chciałby zwiedzić Kraków). Sesja próbna rozpocznie się o 10 i potrwa 45 minut. O 11 wystartują właściwe zawody i zakończą się o 16. Uczestniczenie w sesji próbnej nie jest obowiązkowe, jednak osobom startującym pierwszy raz polecam chociaż zajrzeć w godzinach 10-10.45, żeby zobaczyć, jak działa i wygląda sprawdzaczka.

Ja osobiście polecam ten konkurs. Startowałam już w nim w poprzednich edycjach i nie mam nic do zarzucenia organizacji (sprawdzaczka nie pada, zadania są porządnie i jasno napisane). Zresztą wystarczy spojrzeć na archiwum - konkurs utrzymuje się od 2002 roku.

Rozumiem, że niektórzy już widzieli kilkakrotnie informację o tym konkursie (choćby wszyscy uczesnicy I etapu OI dostali maila), ale jakoś nie widzę zbyt dużego odzewu a uważam, że warto wystartować.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie organizatora

pozdrawiam i życzę powodzenia w zawodach
Ania Piekarska

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com