Turniej ScriptCrafta 2010 - Runda III

28.12.2010

Runda III Turnieju ScriptCrafta 2010 została zakończona!

Zwycięzcą został Jacek Małyszek zdobywając 1703 punkty.

Na drugim miejscu Marta Siedlarz mający 1188 punktów.

Trzeci miejsce zajmuje Michał Krawczak mając 539 punktów.

Gratulujemy!

Turniej 2010, Ranking turnieju.

Krótki przegląd przebiegu gry:

Tura 448: Michał Krawczak w prawej części mapy.

Tura 448: Jacek Małyszek w prawej części mapy, nieco wyżej.

Tura 448: Marta Siedlarz - atak.

Tura 632: Jacek Małyszek atakuje Michała Krawczaka i zdobywa Bazę.

Tura 657: Marta Siedlarz po zniszczeniu Bazy kisiela665.

Tura 764: Jacek Małyszek po zniszczeniu Bazy buki odpiera atak.

Tura 1003: Damian Koszowski atakuje Szeregowego.

Tura 1003: Damian Koszowski - Baza, górny róg mapy.

Tura 1003: Jacek Małyszek - Baza.

Tura 1028: Marta Siedlarz w lewym rogu mapy, obok drugiej instancji Michała Krawczaka.

Tura 1344: Marta Siedlarz i Michał Krawczak.

Tura 1344: Jacek Małyszek atakuje Damiana Koszowskiego.

Tura 1483: Jacek Małyszek po pokonaniu Damiana.

Tura 1483: Marta Siedlarz niszczy jednostki Michała Krawczaka.

Tura 1676: Marta Sielarz po zniszczeniu Bazy Michała Krawczaka.

Ranking rundy:

NrGraczZwycięstwoPunktyPunkty za zniszczeniaPunkty za jednostkiWyprodukowane jednostkiZebrane minerały
1Jacek Małyszek117031074629128965
2Marta Siedlarz01188773415121817
3Michał Krawczak053950732126527
4Damian Koszowski040238715108617
5#Szeregowy026816010832432
6buka0136136052321
7Michał Krawczak0917021121421
8Ewa Pojasek01010034220
9kisiel66506062384
10Ola Koszowska0000722
11Paweł Dybiec0000354
12Ewa Pojasek0000310
13Piotr Szepietowski0000010
13Dawid Kulesza0000010
13Bartosz Kostka0000010

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com