Turniej ScriptCrafta 2010 - Runda I

09.12.2010

Runda I Turnieju ScriptCrafta 2010 została zakończona!

Zwycięzcą został Michał Krawczak zdobywając 1990 punktów.

Na drugim miejscu Wojciech Dyżewski mający 1482 punktów.

Trzeci miejsce zajmuje Jacek Małyszek mając 516 punktów.

Gratulujemy!

Turniej 2010, Ranking turnieju.

Krótki przegląd przebiegu gry:

Tura 350: Kamil Rzeźnicki i Wojciech Dyżewski atakują kisiela665.

Tura 374: Wojciech Dyżewski i Kamil Rzeźnicki niszczy Bazę kisiela665.

Tura 374: kisiel665 przeprowadza nieoczekiwaną kontrę, która okazuje się skuteczna.

Tura 827: Wojciech Dyżewski atakuję bukę.

Tura 827: W dolnej części mapy ciekawie rozłożył się Michał Krawczak.

Tura 827: W prawej górnej części Wojciech Dyżewski, po wykarczowaniu okolicznych lasów.

Tura 1108: Michał Krawczak i jego nowe Czołgi.

Tura 1429: Michał Krawczak atakuje Wojciecha Dyżewskiego, który traci utrzymaną do tej pory pozycję lidera.

Tura 1477: Michał Krawczak rozpoczyna atak na drugie wcielenie kisiela665, który rozłożył się w pobliżu po poprzedniej utracie Bazy.

Tura 1509: Próba obrony - kisiel665 kontra Michał Krawczak.

Tura 1544: Tymczasem w lewej części mapy, Jacek Małyszek kontra marta siedlarz.

Tura 1722: Michał Krawczak - pierwsze miejsce.

Tura 1722: Wojciech Dyżewski - drugie miejsce.

Tura 1722: Jacek Małyszek - trzecie miejsce.

Tura 1729 (ostatnia): Mapa po rundzie.

Ranking rundy:

NrGraczZwycięstwoPunktyPunkty za zniszczeniaPunkty za jednostkiWyprodukowane jednostkiZebrane minerały
1Michał Krawczak11990995995239520
2Wojciech Dyżewski014821126356120277
3Jacek Małyszek051631520162125
4Kamil Rzeźnicki026624620300
5kisiel6650211201105186
6Dawid Kulesza01741016421124
7buka01701700880
8kisiel665062620290
9#Szeregowy06060048345
10mje0400401031
11Jakub Lipiński019019310
12Marta Siedlarz01001016104
13Norbert Skurnóg010010010
13Ewa Pojasek010010010
15Dawid Zegar00001177
16Piotr Jarosz0000100
17d13m000070
18Jacek Doniec000060
19Dawid Zegar0000310
20Marta Siedlarz000030
20Kamil1 Sysło000030
22Marek Kotewicz000020
23Kamil1 Sysło000000
23Adrian Stachlewski000000
23Jacek Doniec000000
23Jakub P000000
23Mikołaj Motysek000000
23Michał Gańczorz000000
23Fric000000

Copyright © 2008-2010 Wrocławski Portal Informatyczny

design: rafalpolito.com