Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Gwiazdki 
Autor Wiadomość
Gwiazda 1Gwiazda 1Gwiazda 1
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2009, o 15:20
Posty: 70
Post Gwiazdki
Rozpoczęliśmy dodawanie do forum i całego Portalu odpowiednika "stażu", znanego z innych forów. Stażem nie będzie jednak liczba postów. Na razie, jako test, wliczane są rozwiązane zadania algorytmiczne, niedługo pewnie dołączą zwycięstwa w ScriptCrafcie. Docelowo doliczanych aktywności będzie więcej.

Gwiazdki warto traktować z przymrużeniem oka, to nie jest żaden konkurs. Nie planujemy traktować w różny sposób zadań o różnej trudności, więc punkty nie muszą być porównywalne ze sobą.

Punkty za zadania z aktywnych konkursów są dodawane dopiero po ogłoszeniu wyników indywidualnych.

Pełną integrację różnych aktywności Portalu skończymy pewnie dopiero po wakacjach, wcześniej czeka nas jeszcze kilka innych zmian po stronie serwera.


7 sie 2010, o 13:50
Zobacz profil
Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2009, o 18:25
Posty: 6
Post Re: Gwiazdki
Zastanawiam się tylko, na podstawie czego są w tej chwili te punkty liczone - ja i moich dwóch kolegów mieliśmy dokładnie jedno to samo zadanie z "Zadań do kolekcjonowania" zrobione - ja miałem 100 punktów, oni po 80. Myślałem, że to przez to, że przeszedłem parę plansz w Smoku Bajtazarze ;). Zauważyłem też jedno niedociągnięcie - faza testów od tego przecież jest - tak więc, gdy wejdziemy w czyjś profil poprzez adres typu:
http://informatyka.wroc.pl/user/852
Wyświetlają się tam zawsze nasze własne gwiazdki, a nie gwiazdki danego jegomościa :).


8 sie 2010, o 18:05
Zobacz profil
Gwiazda 1
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2009, o 14:12
Posty: 47
Post Re: Gwiazdki
Sorry za opóźnienie w odpowiedzi - wakacje etc. :)

Michał Urbanek napisał(a):
Zastanawiam się tylko, na podstawie czego są w tej chwili te punkty liczone - ja i moich dwóch kolegów mieliśmy dokładnie jedno to samo zadanie z "Zadań do kolekcjonowania" zrobione - ja miałem 100 punktów, oni po 80. Myślałem, że to przez to, że przeszedłem parę plansz w Smoku Bajtazarze ;).


Obecnie, dostajecie 10 punktów za *każde* zaakceptowane zadanie (do kolejkcjonowania lub nie, do dowolnego artykułu, do dowolnego konkursu). Naturalnie, planujemy to znacznie urozmaicić w przyszłości (większe ilości punków za zadania konkursowe albo po prostu trudniejsze, i punkty za inne aktywności jak Smok, ScriptCraft, inne gry). Na razie zrobiony jest bazowy system, teraz czekamy na implementację autorów konkretnych zabaw.

Cytuj:
Zauważyłem też jedno niedociągnięcie - faza testów od tego przecież jest - tak więc, gdy wejdziemy w czyjś profil poprzez adres typu:
http://informatyka.wroc.pl/user/852
Wyświetlają się tam zawsze nasze własne gwiazdki, a nie gwiazdki danego jegomościa :).


Ups. Sorry about that, fixed :)


15 sie 2010, o 14:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Forum style based on STSoftware Hestia.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL