Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Uwagi, pomysły, błędy 
Autor Wiadomość
Gwiazda 2

Post Re: Uwagi, pomysły, błędy
Bez AdBlocka działa.

Jednak myślę że i tak warto to poprawić - sporo osób używających Fx używa też AdBlocka.

Pozdrawiam.

3 cze 2009, o 18:29

Jasne - po prostu teraz wiemy, gdzie szukać. Wielkie dzięki za pomoc.

3 cze 2009, o 18:30
Gwiazda 1Gwiazda 1Gwiazda 1Gwiazda 1

podepnę się do tematu, bo imo to co napiszę do uwag można zaliczyć ;)

czy jest możliwość (tak jak w I i II rundzie) włączenia widoczności statusu testu przykładowego? Po wysłaniu zadania z 3 rundy zamiast AC/WA/innego_komunikatu widzę tajemniczy napis wynik ukryty ;)
Wiadomo, sprzęt sprzętowi nierówny i to co działa u mnie może tutaj nie zadziałać. Prosiłbym (tak jak jest na innych tego typu konkursach) o ustawienie opcji, aby Użytkownicy mogli widzieć status wysłanego programu z testu przykładowego.

3 cze 2009, o 18:34

Rozumiem, że chodzi o zadanie BOMBING - oczywiście, nasze przeoczenie. Test przykładowy już powinien być widoczny.

3 cze 2009, o 18:41
Gwiazda 2Gwiazda 2

Nie wiem czy to jest błąd czy to specjalnie ale np. jak wchodzę na ankietę, które zadanie było najtrudniejsze to nie mogę zmienić swojego głosu a w ankiecie czy chcę żeby moje imię i nazwisko było wyświetlane na forum mogę zmienić, dziwne...

3 cze 2009, o 20:14
Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2

Logowanie wciąż działa tragicznie .....
Kiedy po wejściu na stronę portalu, loguję się, a następnie chcę dostać się do zadań, to pokazuje się strona, że zadania są dostępne wyłącznie dla zalogowanych.

Wszystko fajnie, ale logując się ponownie - przekierowuje na stronę portalu - i dalej to samo... Czasami wracam wtedy na główną, wylogowuje się i próbuję zalogować ponownie, ale niekiedy potrzeba dobrych kilku minut, żeby się skutecznie zalogować i mieć bez problemu dostęp do zadań :roll:.

FF 3, Adblock off

7 cze 2009, o 00:51

Mateusz Markiewicz napisał(a):
Logowanie wciąż działa tragicznie .....
Kiedy po wejściu na stronę portalu, loguję się, a następnie chcę dostać się do zadań, to pokazuje się strona, że zadania są dostępne wyłącznie dla zalogowanych.

Wszystko fajnie, ale logując się ponownie - przekierowuje na stronę portalu - i dalej to samo... Czasami wracam wtedy na główną, wylogowuje się i próbuję zalogować ponownie, ale niekiedy potrzeba dobrych kilku minut, żeby się skutecznie zalogować i mieć bez problemu dostęp do zadań :roll:.

FF 3, Adblock off

Identyczny problem jest u mnie. Działa tylko logowanie przez themisa.
Firefox 3.5b4, adblock off, javascript on, cookies on, Vista 32bit

7 cze 2009, o 06:38

Czasami wracam wtedy na główną, wylogowuje się i próbuję zalogować ponownie, ale niekiedy potrzeba dobrych kilku minut, żeby się skutecznie zalogować i mieć bez problemu dostęp do zadań

Czy to oznacza, że czasami (jakkolwiek rzadko) uda się zalogować przez stronę wpi??

7 cze 2009, o 10:33
Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2

Wiktor Janas napisał(a):
Czasami wracam wtedy na główną, wylogowuje się i próbuję zalogować ponownie, ale niekiedy potrzeba dobrych kilku minut, żeby się skutecznie zalogować i mieć bez problemu dostęp do zadań

Czy to oznacza, że czasami (jakkolwiek rzadko) uda się zalogować przez stronę wpi??

Oznacza to tylko tyle, że czasami wystarczy 1 próba, a są też sytuacje, kiedy po 5 dalej nie mogę się poprawnie zalogować.

Różnie z tym bywa niestety.

7 cze 2009, o 11:02

U mnie cały czas jest problem, więc to jednak jakiś błąd w skrypcie. Ze strony głównej WPI ani razu nie udało mi się zalogować do zadań.

7 cze 2009, o 13:12
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona