Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Ile trwa tura i różne pytania 
Autor Wiadomość
Gwiazda 1Gwiazda 1

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 21:36
Posty: 69
Post Re: Ile trwa tura i różne pytania
piotrus napisał(a):
Dla mnie może być.

Zobaczymy jak będzie z zostawianiem jednostek na mapie i gracza w rankingu. Najwyżej potem będzie limit.

piotrus napisał(a):
Jeszcze jedno. Kiedy prawie udało mi się pokonać szeregowca to poległem na tym, że popsuł mi się szyk schodkowy i jeden jego czołg ustrzelił 3 moje. Szyk zaburzył sie przez bryłę minerałów. Drzewa po drodze karczowałem ogniem z czołgów. Może w podobny sposób powinny być usuwane na jakiś czas minerały? Jeden strzał to 1 wartość mniej a gdy dojdzie do 0 to znika na pewien czas z planszy?

Lepiej nie polegać na tym, że szyk może być wszędzie zachowany. Bez przeszkód terenowych zostałby pusty plac, a to nie byłoby zbyt ciekawe.
W przyszłości oprócz minerałów i drzew będzie być może więcej obiektów, nie wszystkie mogą być zniszczalne.


3 sie 2010, o 17:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 wrz 2010, o 15:57
Posty: 10
Post Re: Ile trwa tura i różne pytania
Piszę w tym temacie, aby nie zaczynać nowych wątków.

Jeżeli jednostka znajduje się blisko krawędzi mapy, to jak wygląda opis otoczenia na wejściu? Czy jest to tak, że pola, które znajdują się poza krawędziami świata mają typ 1 (pole niedostępne)?


21 gru 2010, o 22:22
Zobacz profil
Gwiazda 1Gwiazda 1

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 21:36
Posty: 69
Post Re: Ile trwa tura i różne pytania
krzysiumed napisał(a):
Jeżeli jednostka znajduje się blisko krawędzi mapy, to jak wygląda opis otoczenia na wejściu? Czy jest to tak, że pola, które znajdują się poza krawędziami świata mają typ 1 (pole niedostępne)?

Dokładnie tak, pola poza mapą są niedostępne.


21 gru 2010, o 22:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Forum style based on STSoftware Hestia.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL