Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Inwestycje 
Autor Wiadomość
Gwiazda 3

Post Re: Inwestycje
Oj chyba organizatorzy powinni lepiej przykładać się do testów. Kolega wysłał Rob, w którym skakał sobie o 1 do góry z węzła, w stronę którego ma iść aż nie doszedł do aktualnego i dostał 10/10. Ten sam kolega w słowniku za kwadrata dostał 9/10... Pomijając fakt, że n*m do pro dostawało 7/10.

17 paź 2010, o 22:38
Zobacz profil YIM
Gwiazda 2Gwiazda 2Gwiazda 2

Aleksander Kramarz napisał(a):
Oj chyba organizatorzy powinni lepiej przykładać się do testów. Kolega wysłał Rob, w którym skakał sobie o 1 do góry z węzła, w stronę którego ma iść aż nie doszedł do aktualnego i dostał 10/10. Ten sam kolega w słowniku za kwadrata dostał 9/10... Pomijając fakt, że n*m do pro dostawało 7/10.

Powinni. Aczkolwiek ja z tej heurezy nic nie dostałem, a jedynie z jej części będącej zwykłym brutem. Zapomniałem, że znaleziona przybliżona wartość zysku może okazać się w heurezie ujemna, co było prawdziwe na chyba wszystkich testach. Trochę szkoda. A nawet bardzo szkoda.
Edit: literówka

Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 22:47 przez Łukasz Wałejko, łącznie edytowano 2 razy

17 paź 2010, o 22:41
Gwiazda 2Gwiazda 2

Cytuj:
Oj chyba organizatorzy powinni lepiej przykładać się do testów.

Skandal! Ja się pytam gdzie wtedy byli ich rodzice?!

17 paź 2010, o 22:42
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2